Osiedle Szamocin

Domy na Warszawskiej Białołęce

11 domów

w zabudowie bliźniaczej

zamknięte osiedle

z myślą o bezpieczeństwie Twoim i Twoich bliskich

166 – 181 m²

powierzchnia domów

 350 – 551 m²

powierzchnia działek

 nowe technologie

domy dopasowane pod najnowsze udogodnienia

dopasowane do Ciebie

możliwość dowolnej aranżacji rozkładu pomieszczeń

IV kwartał 2021

termin zakończenia inwestycji

od 850 000  zł

cena brutto za lokal

DOMY

Elegancki jednopiętrowy dom o optymalnym metrażu od 168 do 181 m2 powierzchni. Zbudowany w zgodzie ze standardami najnowszych trendów budowlanych, funkcjonalności oraz nowych technologi.
W przypadku zakupu domu we wczesnych etapach inwestycji, budujemy go we współpracy z nabywcą, co czyni je perfekcyjnie dopasowanymi, szytymi na miarę przestrzeniami.
Każdy dom będzie posiadał własną Księgę Wieczystą, wyodrębnioną przy zakupie nieruchomości. 

Galeria

OSIEDLE

Powierzchnia działek do 551 m2 w pełni ogrodzona i oświetlona.  Dobrze zagospodarowana, wyposażona jest w instalacje do monitoringu zewnętrznego, oraz wszelkie niezbędne przyłącza.  Droga wewnętrzna wyposażona w energooszczędne latarnie z oświetleniem LED, które pięknie oświetlają po zmroku całe osiedle nadając mu wyjątkowego klimatu. Ulica nie jest przejazdowa co nadaje bardzo kameralny charakter. Zamknięta przestrzeń osiedla powoduje nie tylko jego kameralność ale i przede wszystkim bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich bliskich.

LOKALIZACJA

Kameralne, zamknięte osiedle w willowej okolicy. Osiedle jest oddalone od głównej drogi, dzięki czemu panuje tam cisza i spokój,  znajduje się kilka minut spacerem od przystanku autobusowego.
W bliskim sąsiedztwie znajdują się dyskonty spożywcze, sklepy wielobranżowe, żłobek, przedszkola, szkoły oraz duże centra handlowe : Galeria Północna oraz Atrium Targówek w których znajdziemy wszystko czego potrzebujemy od rozrywki po artykuły życia codziennego.

STANDARD DEWELOPERSKI

Dom jest oferowany w standardzie deweloperskim, który zawiera

wykończony z zewnątrz budynek z oknami, drzwiami wejściowymi  i bramą garażową z napędem
wykonane z kostki podjazdy, terasy i schody wejściowe
ogrodzoną działkę
dom wewnątrz wykończony tynkami i płytami GK
instalacja rekuperacji (bez osprzętu)
ogrzewanie podłogowe
wylewki do ułożenia podłóg
instalacje sanitarne CO i CWU z obiegiem
okablowanie elektryczne, internetowe, telewizyjne
instalację alarmową dla budynku (bez osprzętu)
oświetlenie zewnętrzne domu oraz osiedla

AKTUALNOŚCI

Pierwszym etapem inwestycji jest wykonanie drogi dojazdowej oraz dokładne ogrodzenie nieruchomości.

Kontakt

    kontakt@gppolska.pl

    608 608 105    /    509 083 445

    Osiedle Szamocin
     ul. Szamocin 27A 03-002 Warszawa/Białołęka
    Przedstawione na stronie internetowej www.gppolska.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków maja charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody GP Investments. W przypadku zapotrzebowania na w/w materiały prosimy o kontakt na adres: kontakt@gppolska.pl