Osiedle Atrakcyjna II

Domy na Warszawskiej Białołęce

13 domów

w zabudowie bliźniaczej

nowoczesna konstrukcja

z myślą o komforcie Twoim i Twoich bliskich

180 m²

powierzchnia domów

 389 – 1085 m²

powierzchnia działek

 nowe technologie

domy dopasowane pod najnowsze udogodnienia

dopasowane do Ciebie

możliwość dowolnej aranżacji rozkładu pomieszczeń

III kwartał 2023

termin zakończenia inwestycji

DOMY

Elegancki jednopiętrowy dom o optymalnym metrażu 180 m2 powierzchni posiadający garaż dwustanowiskowy. Zbudowany w zgodzie ze standardami najnowszych trendów budowlanych, funkcjonalności oraz nowych technologi.
W przypadku zakupu domu we wczesnych etapach inwestycji, budujemy go we współpracy z nabywcą, co czyni je perfekcyjnie dopasowanymi, szytymi na miarę przestrzeniami.
Domy są łączone ze sobą tylko ścianą garażu co zapewnia niebywały komfort niczym w domu w zabudowie jednorodzinnej. 

Galeria

OSIEDLE

Powierzchnia działek do 956 m2 w pełni ogrodzona i oświetlona.  Dobrze zagospodarowana, wyposażona jest w instalacje do monitoringu zewnętrznego, oraz wszelkie niezbędne przyłącza.  Droga wewnętrzna wyposażona w energooszczędne latarnie z oświetleniem LED, które pięknie oświetlają po zmroku całe osiedle nadając mu wyjątkowego klimatu. Ulica nie jest przejazdowa co nadaje bardzo kameralny charakter. Zamknięta przestrzeń osiedla powoduje nie tylko jego kameralność ale i przede wszystkim bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich bliskich.

LOKALIZACJA

Kameralne, zamknięte osiedle w willowej okolicy. Osiedle jest oddalone od głównej drogi, dzięki czemu panuje tam cisza i spokój,  znajduje się kilka minut spacerem od przystanku autobusowego.
W bliskim sąsiedztwie znajdują się dyskonty spożywcze, sklepy wielobranżowe, żłobek, przedszkola, szkoły oraz duże centra handlowe : M1 Marki oraz Atrium Targówek w których znajdziemy wszystko czego potrzebujemy od rozrywki po artykuły życia codziennego.

STANDARD DEWELOPERSKI

Dom jest oferowany w standardzie deweloperskim, który zawiera

wykończony z zewnątrz budynek z oknami, drzwiami wejściowymi  i bramą garażową z napędem
wykonane z kostki podjazdy, terasy i schody wejściowe
oświetlenie zewnętrzne domu oraz osiedla
ogrzewanie podłogowe
ogrodzoną działkę
dom wewnątrz wykończony tynkami i płytami GK
wylewki do ułożenia podłóg
okablowanie elektryczne, internetowe, telewizyjne
instalację alarmową dla budynku (bez osprzętu)
instalacje sanitarne CO i CWU z obiegiem
instalacja rekuperacji (bez osprzętu)

    kontakt@gppolska.pl

    888 888 040  /  608 608 105

    Osiedle Atrakcyjna
     ul.Kąty Grodziskie 03-289 Warszawa/Białołęka
    Przedstawione na stronie internetowej www.gppolska.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków maja charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody GP Investments. W przypadku zapotrzebowania na w/w materiały prosimy o kontakt na adres: kontakt@gppolska.pl